Menü

Hakkımızda

       Modern Ofis Sistemleri  1997 yılında Çağlayan’da perakende ofis mobilyaları alım satım ve ofis proje uygulamalarında gereken müşteri  ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyetine başlamıştır. Aradan geçen zaman içerisinde sektörde deneyim kazanarak müşterilerine daha kaliteli hizmet sağlamak ve daha uygun fiyat politikası oluşturabilmek amacıyla üretim tesisini kurmuştur. 2007  yılından itibaren sektör içerisinde MODENZA  markası ile yer alarak modüler mobilya üretimine başlayan Modern Ofis Sistemleri; değişen müşteri ihtiyaçlarını  gelişen teknoloji , özgün tasarımları, kaliteli servis ve servis sonrası hizmetleri ile mükemmel bir şekilde karşılamaktadır.   Modern Ofis Sistemleri; kalite, konfor, ergonomik unsurları ön planda tutarak , ofis ve büro makam takımları, yönetici masa takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, çoklu çalışma masaları (Workstation), çağrı merkezi mobilyaları, (call center masaları), bankolar, modüler dolaplar, ofis dolapları, çelik ofis dolapları, sandalyeler, makam koltukları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları,ofis kanepeleri,  bölme panel sistemleri (separatörler) ve ofis aksesuarları , etejer, keson, ofis sehpaları , şantiye mobilyaları üretimi yanı sıra kurumsal ve bireysel özel projelerde de üretim desteği  vermektedir.  Müşterilerimiz mekanlarına özel özgün tasarım taleplerinde bulunduğunda iç mekan keşif hizmeti verecek ve müşterimizin hayalindeki mekanları tasarlayıp projelendirecek iç mimari ve dekorasyon alanında uzman ekibimiz hazırdır. Müşterilerimiz dilerse kendi mimarları isterseler de firma mimarımız ile iletişime geçerek bu hizmetleri alabilir.

 

Vizyonumuz

         Modern Ofis Sistemleri ; teknolojideki gelişmeleri sektöre yansıtarak sürekli gelişmeye yönelik bir vizyon belirlemektedir. Sektörel  gelişmelere paralel olarak gelişen müşteri ihtiyaçlarını mümkün olan en yüksek kalite ile tam zamanında karşılayarak güven kazanır. Süreklilik arz eden yönetim anlayışı  ve ekip çalışmasını önemseyen tavrıyla güvene dayalı ilişkiler kurar.  Kurum olarak sektörel ve ekonomik göstergeleri takip eder , kurumsal ve bireysel müşterilerimize zengin ürün çeşitliliğimiz ile hitap ederiz. Zengin ürün portföyümüzde aradığını bulamayan özel müşterilerimizin hayalindeki mobilya ve iç mekanları tasarlamak ve projelendirmek uzman ekibimizin görevidir. Tasarım , üretim , montaj ve teslimat sonrası hizmetleri bir bütün olarak alır ve işimizin her aşamasında aynı kalite standartlarını uygularız.Misyonumuz

            MODENZA  markası ile kurum olarak hedef aldığımız temel değerimiz güvendir. Müşterilerimizin talep ettiği hizmeti mümkün olan en kısa zamanda en yüksek kalite ile teslim etmek ve güvene dayalı ticari ilişkilerimiz ile sektörde büyümek ana hedefimizdir.
Yeni bir iş kurmanın ya da işinizde atılım yapmanın getirdiği kaygıları biliriz. Alanında uzman ekibimiz hayalinizdeki mekanları yaratırken yapacağınız seçimlerde yardımcı olarak üzerinizdeki yükü hafifletir. Doğru noktada, doğru ellerde olmanın verdiği güvenle işinize odaklanırsınız.
MODENZA markası işinizi hobiye dönüştürür…
Size keyfini yaşamak kalır.